SON DAKİKA! Seçim ittifakı teklifi kabul edildi Meclis'te Kavga Çıktı! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

SON DAKİKA! Seçim ittifakı teklifi kabul edildi Meclis'te Kavga Çıktı!

13 Mart 2018, Salı 07:56:32 Kaydet Paylaş
SON DAKİKA! Seçim ittifakı teklifi kabul edildi Meclis'te Kavga Çıktı!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Son dakika haberine göre, TBMM Genel Kurulu'ndaki müzakereleri dün akşam saatlerinde başlayan ve sabaha kadar devam eden seçim ittifakı teklifinin 26 maddesi üzerinde tek tek görüşme yapıldı. 26 madde Meclis'te kabul edildi

AK Parti ve MHP'nin hazırladığı ve 26 maddeden oluşan seçim ittifak teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.Teklifin maddeleri üzerinde tek tek görüşmeler, dün akşam saatlerinde başladı ve sabaha kadar sürdü.AK Parti ve MHP'nin, siyasi partilerin seçim ittifakına ilişkin düzenlemeyi de içeren 26 maddelik ortak kanun teklifi, Meclis Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.

ÇAM, ERDOĞAN'IN SÖZLERİNİ HATIRLATINCA ORTALIK KARIŞTI

Siyasi partilerin seçim ittifakına ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. TBMM kulisinde CHP ve MHP milletvekilleri arasında kavga çıktı.

CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha önceki yıllarda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik sözlerini hatırlattı. O sözler hem AK Parti hem de MHP sıralarından tepki aldı. Gerginliğin ardından Genel Kurul'a yarım saatlik ara verildi. Ara süresince kavga durulmadı.

(H.H.A)Figen B.

Okunma : 223
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler