"Talih Kuşu" gerçek oluyordu | Hür Haber Ajansı

 

İndex

"Talih Kuşu" gerçek oluyordu

07 Temmuz 2014, Pazartesi 12:58:12 Kaydet Paylaş
"Talih Kuşu" gerçek oluyordu

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Taurus AVM’nin ev kampanyası talihlisi anahtar teslim töreninde Kemal Sunal’ın unutulmaz "Talih Kuşu" filmini aratmayacak hikâyesini anlattı.
Taurus AVM’nin "ev kampanyası" talihlisi devlet memuru Bülent Çetin ve ailesi, müjdeli haber kendilerine iletildiğinde Kemal Sunal’ın unutulmaz "Talih Kuşu" filmini aratmayan anlar yaşamış.
 
Ankara'da "herkesin AVM"si olarak bilinen Taurus AVM'nin bir süre önce “Son model araba veremiyoruz ama, İstanbul’da ev veriyoruz” sloganıyla başlattığı kampanyada gülen çift olan Çetin ailesi, anahtar teslim töreninde heyecan ve duyguyu birarada yaşadı.
 
Devlet Memuru Bülent Çetin, Taurus AVM Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Tezcan'ın kazandıklarına ilişkin verdiği bilgi sonrası büyük mutluluk yaşadığını anlattı.
 
Bülent Çetin, ilk kez gittikleri Taurus AVM'de şansın kendilerine gülmesinin heyecanını yaşarken, mesai arkadaşlarının bunun "olsa olsa telefon şakası olacağı" yorumları yaptığını, ancak Ömer beyin ses tonunun kendisine güven verdiğini söyledi.
 
Bülent Çetin, sevinçli haberi paylaşmak için zaman kaybetmeksizin o sırada izni nedeniyle Osmaniye'de bulunan eşi Zehra Çetin'i aradığını, aynı tepkiyi O'nun da verdiğini bildirdi.
 
-ikinci müjdeli haber mesai arkadaşlarından-
 
Zehra Çetin ise, bu arada, Kemal Sunal’ın unutulmaz "Talih Kuşu" filmini aratmayacak hikâyesini şöyle anlattı:
 
"Bülent, benimle sevinçli haberi paylaşınca ilk etapta inanmadım. Taurus'a bir kez gitmiştik, hediye kazanma şansımızın çok az olduğunu düşünüyordum, çekilişe de zaten öylesine katılmıştık. İkna olunca büyük mutluluk yaşadım.5 yaşındaki kızımız ve birkaç ay sonra doğacak çocuğumuzun şansı olduğunu düşündüm. O sırada çekiliş kuponunun içinde olduğuna adım gibi emin olduğum cüzdanımı açtım, ama bulamadım. O an doğal olarak büyük şok yaşadım. Bir daha, bir daha baktım ve ardından derin hayal kırıklığı yaşadım. Mutluluk çok kısa sürmüştü. Uzun düşünceler ve arayışlar sonrası bir anda aklıma ofisimdeki çekmece geldi. Heyecanla iş arkadaşlarımdan çekmeceme bakılmasını istedim. İkinci müjdeli haber arkadaşlarımdan geldi. Kupon kaybolmadan hemen kargo ile Osmaniye'ye gönderilmesini rica ettim."
 
-Tüm masraflar Taurus'tan-
 
Çetin çifti, noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası kazandıkları İstanbul Avcılar’da bulunan Bizim Evler 1 Sitesi’nin 8′inci katında doğayla iç içe eşsiz manzaraya sahip evin anahtarını Taurus AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ensari'nin elinden aldı. Evin tüm alım satım masraflarının Taurus AVM tarafından ödendiği bildirildi.
 
Başrollerini Kemal Sunal ve Yasemin Yalçın'ın oynadığı "Talih Kuşu" filminde Milli Piyango'dan büyük ikramiyeyi kazandığını sanan ancak biletini bulamayan, "Vatandaş Osman"ın yaşadığı traji-komik hikaye ele alınıyor.
Okunma : 1276
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler