Ünlü Rapçi Jon James McMurray Uçakta Klip Çekerken Düşüp Hayatını Kaybetti | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Ünlü Rapçi Jon James McMurray Uçakta Klip Çekerken Düşüp Hayatını Kaybetti

24 Ekim 2018, Carşamba 08:58:59 Kaydet Paylaş
Ünlü Rapçi Jon James McMurray Uçakta Klip Çekerken Düşüp Hayatını Kaybetti

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kanadalı ünlü rapçi Jon James McMurray, klip çekimi için çıktığı uçaktan düşerek hayatını kaybetti.

Genelde uçakta çektiği kliplerle bilinen Kanadalı müzisyen Jon James McMurray, şarkı söylemek için uçağın kanadına çıktı. Klip çekimi için kanatta şarkı söyleyen McMurray uçağın türbülansa girmesiyle dengesini kaybetti. Bir süre kanada tutunan McMurray'nin eli kayınca metrelerce yükseklikten düştü. Paraşütünü açamayan McMurray olay yerinde yaşamını yitirdi.

KLİP ÇEKİMİNİ METRELERCE YÜKSEKLİKTE YAPMA İSTEDİ

Çektiği eğlenceli video klipler ve şarkılarıyla tanınan McMurray, British Colombia bölgesinde bir video çekmek için arkadaşlarıyla bir araya geldi. Burada Cessna tipi bir uçağa binmeye karar veren McMurray, uçağın kanadına çıkarak burada video çekmek istedi.

 

DENGESİNİ YİTİRİNCE UÇAKTAN DÜŞTÜ

Uzun saatler boyunca çekim için çalışan ve arkadaşlarını da ikna eden 34 yaşındaki şarkıcı arkadaşlarıyla birlikte havalandı. Gökyüzünde kanada çıkan McMurray, burada klip çekimine devam etti. Fakat Rus yapımı Cessna'nın türbülansa girmesi ve pilotun da kontrolü sağlayamaması sonucunda kanatta dengesini yitiren McMurray tökezledi ve düştü. Önce kanada tutunmayı başaran McMurray, daha fazla kendine hakim olamayınca metrelerce yükseklikten aşağı düştü.

(H.H.A.) KARS/ CANSU Ç.





Okunma : 194
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler