USTA OYUNCU ERCAN YAZGAN VEFAT ETTİ!!!! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

USTA OYUNCU ERCAN YAZGAN VEFAT ETTİ!!!!

09 Mart 2018, Cuma 09:45:02 Kaydet Paylaş
USTA OYUNCU ERCAN YAZGAN VEFAT ETTİ!!!!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Ünlü oyuncu Ercan Yazgan dün gece hayatını kaybetti. Kapıcı Cafer karakteriyle hafızalarda yer edinen Ercan Yazgan neden öldü, asıl ölüm sebebi ne oldu? Sorularını da beraberinde getirdi. Sanat dünyasının acı kaybı olan Ercan Yazgan'ın ölüm sebebi hakkında detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor...

90'lı yılların efsane dizilerinden biri olan Bizimkiler'in Kapıcı Cafer'i Ercan Yazgan dün gece hayata gözlerini kapadı. Geçtiğimiz günlerde felç geçiren ve özel bir hastanede tedavi altına alınan Ercan Yazgan neden öldü?.. 
 

ERCAN YAZGAN’IN ÖLÜM SEBEBİ


3 Mart 2018 tarihinde solunum yetmezliği nedeniyle özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakım servisinde hipotansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği ve bunların sonucunda oluşan çoklu organ yetmezliği nedeniyle yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı açıklandı.
 

ERCAN YAZGAN'IN ÖLÜM NEDENİNİ DOKTORU AÇIKLADI


Özel bir hastanede hayatını kaybeden Ercan Yazgan'ın doktorlarından şu açıklama geldi: "Sanat dünyasının sevilen ismi Necip Ercan Yazgan, İskemik serebrovasküler hastalık tanısıyla hastanemizin nöroloji kliniğinde medikal tedavisi devam ederken 3 Mart 2018 tarihinde gelişen solunum yetmezliği nedeniyle hastanemizin yoğun bakım servisine kaldırılmış, yoğun bakım takibinde iken gelişen hipotansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği ve bunlara bağlı olarak oluşan çoklu organ yetmezliği nedeniyle bugün saat 23.05'te kalbi durmuş, yapılan tüm müdahelelere rağmen hayata geri döndürülememiş ve 23.45'te hayata gözlerini yummuştur.

Sanat dünyasına uzun yıllar hizmet etmiş böyle bir değerin kaybı için başta yakınları olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağ olsun."

(H.H.A)Figen B.

Okunma : 255
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler