UYUŞTURUCU SATICILARI PANİKLEDİ! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

UYUŞTURUCU SATICILARI PANİKLEDİ!

26 Aralık 2017, Salı 08:32:14 Kaydet Paylaş
UYUŞTURUCU SATICILARI PANİKLEDİ!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Ankara’da İran plakalı seyir halinde olan arabayı durduran polis ‘ nereye yolculuk' sorusunu sordu. Arabanın şoförü Bursa, yanındaki ise İstanbul deyince polis şüphe üzerine arama yaptı. Arama esnasında 16 kilo eroin yakalandı.

Ankara’da polisin rutin kimlik kontrolü uygulamasında durdurulan İran plakalı aracın şoförü ile yanındaki kişi “Yolculuk nereye?” sorusuna farklı cevaplar verince şüphe üstüne yapılan detaylı aramada araçta 16 kilogram eroin ele geçirildi.

Yılbaşı öncesi şehir girişlerinde uygulamalarını yoğunlaştıran polis ekipleri, Samsun Yolu Kayaş girişi mevkisinde yaptıkları rutin çalışma esnasında İran plakalı bir aracı durdurdu. Araçta bulunanların kimliklerini kontrol eden ekipler “Yolculuk nereye?” diyerek sorunca şoför M.M. “Bursa’ya”, yanındaki T.D. ise “İstanbul’a” cevaplarını verdi.

Farklı yanıtlar verince…

Farklı yanıtlar karşısında şüphelenen polisler, bunun üstüne araçta arama yapılması için ekip arkadaşlarından yardım istedi.

Araçta ayrıntılı arama yapan polis ekipleri gizlenmiş durumda özel olarak paketlenmiş 16 kilogram eroin buldu. Bunun üstüne İran uyruklu M.M, T.D. ve P.D. gözaltına alındı. Söz konusu kişilerin, emniyetteki işlemlerinin sonrasında adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

 

 

 

 

(H.H.A) MERKEZ/ SÜNDÜZ E.

Okunma : 323
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler