Yalnızçam Kış Turizmi Merkezi Ankara'da Tanıtıldı | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Yalnızçam Kış Turizmi Merkezi Ankara'da Tanıtıldı

25 Ocak 2018, Perşembe 10:09:45 Kaydet Paylaş
Yalnızçam Kış Turizmi Merkezi Ankara'da Tanıtıldı

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Ardahan Yanlızçam Kayak Merkezinin tanıtım programına katılan Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ardahan’da ki Yalnızçam Uğurludağ Kayak Merkezi’nde uygulanan “Kış Turizmi Altyapısını Geliştirme Projesi” kapsamında yapımı tamamlanarak faaliyete başlayan ve 3 Şubat’ta resmi açılışı gerçekleştirilecek olan Türkiye'nin en modern ve en uzun telesiyej hattının tanıtımı için Ankara’da program düzenlendi. 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürüttüğü proje kapsamında inşası tamamlanarak açılış hazırlıkları yapılan telesiyej hattı ve kayak pistinin tanıtımı için düzenlenen programa, Ardahan valisi Mehmet Emin Bilmez, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, AB Delegasyonu, ARÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber, Ardahan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Anıl Aksel, Belediye Başkanları, bürokratlar, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım ile STK, Siyasi Parti ve Oda temsilcileri, Ardahanlı Federasyon ve Derneklerin yöneticileri, sektör temsilcileri, yatırımcılar ve davetliler katıldı.

Programda, Yalnızçam kayak Merkezi’nde faaliyete başlayan Türkiye’nin en modern ve en uzun telesiyej hattı ile kayak pistinin ve mevcut tesislerin tanıtımı gerçekleştirildi. Programın ardından AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, Vali Mehmet Emin Bilmez, Belediye Başkanı Faruk Köksoy, protokol üyeleri ve katılımcılarla yemekte bir araya geldi.

 

 

 

 

(H.H.A)KARS/ SÜNDÜZ E.
Bu Haberin Manşeti :

Yalnızçam Kış Turizmi Merkezi Ankara'da Tanıtıldı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 355
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler