Yankesici Yakalandı… | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Yankesici Yakalandı…

09 Nisan 2018, Pazartesi 10:43:58 Kaydet Paylaş
Yankesici Yakalandı…

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kars'ta yankesicilik yaparak bir kişinin cüzdanını çalan şüpheli şahıs yakalandı.

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından 23.03.2018 günü akşam saatlerinde Faikbey Caddesi üzerinde bir şahsın arka cebinde bulunan cüzdanının Yankesicilik suretiyle çalınması olayı ile ilgili çalışmalara başladı. Yapılan araştırmalar kapsamında, olay yeri ve civarından temin edilen güvenlik kamera kayıtları tek tek temin edilerek görevlilerce incelendi. Titiz çalışmalar sonucu yankesicilik olayını gerçekleştiren şüpheli şahsın daha önceden hakkında hırsızlık ve diğer muhtelif suçlardan çok sayıda hakkında işlem yapılan 1 erkek şahıs olduğu tespit edildi.

05.04.2018 günü gece geç saatlerde ekipler tarafından yapılan operasyon neticesinde şahıs saklanmış olduğu yerde yakalandı. Şahsın Asayiş Şube Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından aynı gün adli mercilere sevk edildi. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

Konu ile ilgili Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Halkımızın mal ve can güvenliğinin teminatı olan Polisimizin bu tür asayişin bozulmasına yönelik olaylara karşı mücadelesi öz verili ve kararlı bir şekilde devam edecektir." denildi.

 

 

 

 

 

 

(H.H.A.)KARS/ FİLİZ D.

 
Bu Haberin Manşeti :

Yankesici Yakalandı…
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 383
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler