YENİ YIL DENETİMLERİ ARTTIRILDI! | Hür Haber Ajansı

 

İndex

YENİ YIL DENETİMLERİ ARTTIRILDI!

27 Aralık 2017, Carşamba 09:25:02 Kaydet Paylaş
YENİ YIL DENETİMLERİ ARTTIRILDI!

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Mersin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, yılbaşı nedeniyle yaşanacak yoğunluk dolayısıyla iş yerleri, halka açık dinlenme ve eğlence mekanlarına yönelik denetimlerini arttırdı.

Mersin halkına yönelik yapılan çalışmalarda sağlıklı ve güvenli gıda tüketmeleri için Büyükşehir Belediyesi, yılbaşına günler kala yaptıkları denetimlere hız verdi. Halkın yılbaşını sağlıklı huzurlu geçirmeleri amacıyla Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler tarafınca il merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren halka açık, eğlence mekanlarını, kasapları, kanatlı hayvan eti ve kuruyemiş satışı yapan işyerlerinde denetimlerini sıkıya aldı. Kullanılan ürünlerin hijyen kurallarına uygun olup olmadığını, tüketilen ürünlerin kullanma tarihlerine bakıldı. Yapılan denetimler sonucunda kanun ve yönetmelikte belirtilen kurallara uymayan işyerleri ve mekanlar hakkında gerekli yasal işlem başlatıldı.

Olası şikayet ve rahatsızlık içinde yılbaşı ve 1 ocak tatilinde şikayetleri ile alakalı olarak ‘444 2 153 ‘ numaralı Mersin Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezini arayarak zabıta ekiplerini arayarak şikayet ve dileklerin değerlendirileceği açıklandı.

 

 

 

 

 

 

(H.H.A) MERSİN/ SÜNDÜZ E.
Bu Haberin Manşeti :

YENİ YIL DENETİMLERİ ARTTIRILDI!
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 402
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler