Yere Atılan Uyuşturucu Dikkatten Kaçmadı… | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Yere Atılan Uyuşturucu Dikkatten Kaçmadı…

20 Aralık 2017, Carşamba 11:23:32 Kaydet Paylaş
Yere Atılan Uyuşturucu Dikkatten Kaçmadı…

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kazaya yardım etmek isteyen polisi gören araç sürücüsü elinde bulunan uyuşturucu yere attı. Yere atılan uyuşturucu polisin dikkatinden kaçmadı.

Kars Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce kent genelinde sokak satıcılarına ve sokakların uyuşturucudan temizlenmesine yönelik yapılan çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Dün Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri bir aracın kaza yapması sonucu destek olarak giden ekibi gören araç sürücüsü o sırada elinde bulunan bir cismi yere attı. Görevlilerce fark edilerek yere atılan kağıt cisim alınıp incelendiğinde 7 paket içerisinde toplam 5,16 gr Metamfetamin ve 10 adet Ekstacy adlı uyuşturucu olduğu düşünülen madde olduğu görüldü. Bahse konu maddeler görevlilerce olay yerinde muhafaza altına alınırken şahıs ise gözaltına alınarak hakkında TCK-188 (Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti) suçu kapsamında adli işlem başlatıldı.

Kars Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Gençlerimizi ve geleceğimizi hedef alan uyuşturucu madde satıcıları ve organizasyonları tespit edilerek, uyuşturucu madde arzının önlenmesine yönelik çalışmalarımız kararlılıkla ve artarak devam etmektedir." dedi.

 

 

 

 

 

 

(H.H.A.)KARS/ FİLİZ D.
Bu Haberin Manşeti :

Yere Atılan Uyuşturucu Dikkatten Kaçmadı…
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 391
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler