Yıldız Kız Voleybol Takımı 11-15 Ocak ta Kars’ı Temsil Edecek | Hür Haber Ajansı

 

İndex

Yıldız Kız Voleybol Takımı 11-15 Ocak ta Kars’ı Temsil Edecek

09 Ocak 2018, Salı 11:58:59 Kaydet Paylaş
Yıldız Kız Voleybol Takımı 11-15 Ocak ta Kars’ı Temsil Edecek

Haber

Yazı boyutu Azalt Arttır
Kağızman Kazım Karabekir Ortaokulu bünyesinde oluşturulan yıldız kız voleybol takımı turnuvalarda il birincisi olarak bölge şampiyonasında Kars’ı temsil etmeye hak kazandı.

Kazım Karabekir ortaokulu Okul Müdürü Ahmet Elma ise yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; “Öncelikle kızlarımızı yürekten kutluyorum. Oynadıkları tüm maçlarda başarı gösterdikleri için en iyi takım olma unvanını kazandılar. Şimdi ise grup maçlarımızı 11.15 Ocak tarihlerinde  Muş’da oynayacağız ve umuyorum oradan da birincilikle ayrılıp Türkiye Şampiyonasına gitmeyi hak edeceğiz.Öncelikle öğrencilerimizi sonrada onları destekleyen velilerimiz tebrik ediyoruz. Velilerin yönlendirmesi ile bizler çocuklarımızı voleybol ile tanıştırdık sonrasında ise düzenli bir çalışma ile velilerin düzenli bir şekilde onları antrenmanlara götürmesi ile ve il dışında ki çeşitli voleybol şenliklerine yönlendirmesi ile sonunda böyle güzel bir sonuç aldık. Önümüzde ki süreçte Türkiye şampiyonasına Kars ilimizi temsilen gideceğiz ve gruplar Muş ilinde olacak. Yine bizleri zorlu maçlar bekliyor ama yine öğrencilerimiz ilde gösterdikleri başarıyı grup şampiyonalarında da gösterirler bizi Türkiye Yarı finallerine götürme mutluluğunu gösterirler diye düşünüyorum. Ben bu başarılarından dolayı öğrencilerimiz yeniden kutluyorum ve grup maçlarında da başarılı olmalarını diliyorum."diye belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar ise yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; Kazım Karabekir Ortaokulu yıldızlar grubu oynadıkları oyunlar nedeniyle başarı göstermiş il temsilcisi olarak seçilmişlerdir bu büyük bir başarı. Bu bir özverili çalışmanın ürünüdür. Ben başta okul yöneticilerini ve takımı çalıştıran öğretmenimizi tebrik ediyorum." Dedi

 

 

 

(H.H.A.)KARS/ FİLİZ D.

 

 
Bu Haberin Manşeti :

Yıldız Kız Voleybol Takımı 11-15 Ocak ta Kars’ı Temsil Edecek
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


Okunma : 471
Servisler » iPhoneMobilHaber SMSGörüntülü HaberFacebookTwitterSitene Ekle

Diğer Haberler